Zwycięstwo nad Bystrzycą! 4:8!!!

Dnia dzisiejszego, Poloniści na wyjeździe podejmowali LKS Bystrzycę Górną! Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00. Bardzo widoczna była przewaga gości, która została udokumentowana wynikiem 0:4 już po pierwszych 30 minutach! Gdzie na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Norbert Bilski i po jednej Patryk Jaszek wraz z Michałem Śnieżkiem. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na pierwszą jak i czwartą bramkę. Kiedy to bramka na 1:0 padła po pięknej akcji, gdzie piłka kilkakrotnie była rozgrywana z pierwszej piłki, by na koniec Michał Śnieżek mógł wyprowadzić idealnym podanie sam na sam Patryka Jaszka! Czwarta bramka to popis Patryka Dworakowskiego, który po przejściu trzech zawodników, wrzuca piłkę idealną za linie obrony do której dopada Norbert Bilski i dokonuję formalności. Niestety nasi zawodnicy po dużej przewadze zlekceważyli rywala i stracili dwie niepotrzebne bramki, gdzie pierwsza nie powinna w ogóle się zdarzyć, Kiedy to zawodnik z przeciwnej drużyny, sam przez prawie pół boiska przemieścił się z piłką strzelając bramkę. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 2:4. druga połowa znów należała do Polonistów, gdzie po 67 min wynik brzmiał 2:7! Przepiękna bramkę na 2:5 zdobył Patryk Dworakowski, który strzałem z woleja umieszcza piłkę pod poprzeczką!!! Od 60 min trener zaczął wprowadzać zmienników. Kolejny słabszy moment gry w szeregach polonistów... Znów poczucie łatwego zwycięstwa powoduje stratę dwóch bramek! Błąd sędziego przy podyktowanym karnym dla gospodarzy, gdzie faul miał miejsce metr przed linią zaczynającą pole karne... w ostatnich 10 minutach goście wrócili do swojej gry i w 85 min formalności dopełnił Patryk Jaszek. Wynik 4:8!

Zawodnik meczu: Norbert Bilski/Patryk Dworakowski