Bilu & Dworak SHOW! Nysa na kolanach!!! 9:4!

Dzisiejszego dnia Poloniści odnieśli kolejne zwycięstwo! Dzięki temu wskakują na pozycje wicelidera!!! 9:4 wysokie zwycięstwo, W tym meczu znów błyszczeli Norbert Bilski i Patryk Dworakowski, którzy skończyli mecz z hat-trickami! Norbert jeszcze do tego dołożył 3 asysty! Po jednej bramce zdobyli jeszcze Patryk Jaszek,Marcin Poręba i Mateusz Jeł. Dla Mateusza była to pierwsza premierowa bramka dla naszego zespołu. Za co duże gratulacje! Pierwsza połowa zakończona wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Strzelanie zaczął Patryk Dworakowski bardzo ładnym strzałem z wolnego. Bramka na 2:0 w wykonaniu Marcina Poręby, idealny strzał z okolic 25 metrów, który wylądował w bramce tuż przy słupku! Chwile później podanie ze środka pola Norberta Bilskiego, piłka mija linie obrony i sytuacje sam na sam wykorzystuje Patryk Jaszek! Czwartą bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzela Norbert Bilski! Początek drugiej połowy bardzo nerwowy w wykonaniu gospodarzy. Przez chwile utrzymywał się wynik 4:3. Do czasu gdy poloniści wrócili do swojej gry i w drugiej połowie dołożyli 5 bramek tracąc jedną. Piękne trafienia zaliczyli Patryk Dworakowski który przyjął piłkę od Norberta Bilskiego zagrywaną ze własnej połowy w polu karnym i pokonał interweniującego bramkarza gości. Ostatnia bramka zdobyta przez Mateusza Jełka była jak wisienka na torcie. Uderzenie z woleja pod porzeczkę 9:4!

Wniosek po meczu? Gra w ataku zabójcza! Jednak gra w obronie do poprawy...

Zawodnik meczu: Norbert Bilski/Patryk Dworakowski