Włókniarz "odprawiony z kwitkiem" Zwycięstwo 6:1!!!

W sobotę o godzinie 11:00 odbył się mecz Okręgowej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy Polonią Ząbkowice Śląskie a Włókniarzem Głuszyca.

Poloniści bez problemowo odnieśli zwycięstwo nad ostatnią drużyną ligi!  W 3 minucie przytomnie w polu karnym zachował się Patryk Jaszek, który szarżującego bramkarza który, nie zdołał złapać piłki, pokonuję podciętą piłką. Rywale stwarzali sobie mało okazji jednak zdołali wyrównać po rzucie rożnym, gdzie po zamieszaniu niepilnowany piłkarz umieszcza piłkę w siatce. Wynik remisowy nie trwał długo. Już po kilku minutach po prostopadłym podaniu Patryka Jaszka, do pustej bramki trafia bardzo dobrze dysponowany Patryk Dworakowski! Nie minęła chwila i po świetnym strzale Patryka Dworakowskiego z boku pola karnego w sam róg bramki, piłka wylądowała w bramce! Tuż pod koniec pierwszej połowy, wrzutka w pole karne, duże zamieszanie w polu karnym gości, które wykorzystuję Dawid Miszkiewicz! Pierwsza połowa zakończona wynikiem 4:1. Druga połowa zaczęła się znakomicie dla gospodarzy! Perfekcyjne podanie ze środka pola Patryka Dworakowskiego, piłka przeleciała przez cała linie obrony przeciwnika, pozwalając na wyjście sam na sam Michała Śnieżka, który bez problemów pokonał bramkarza! Ostatnia bramka wpadła po rajdzie na skrzydle Patryka Jaszka, którego podanie wzdłuż pola karnego na bramkę zamienia Michał Śnieżek! W drugiej połowie szanse dostali zmiennicy,  mimo licznych sytuacji do strzelenia bramki nie wykorzystali żadnej. 6:1 To najmniejszy wymiar kary jaki mógł spotkać przyjezdnych!

Zawodnik Meczu: Patryk Dworakowski