Wicelider pokonany! Unia - Polonia 1:2!!!

W tą sobotę 03.09.2016 o godzinie 11:00 na przeciw siebie wybiegły dwie drużyny. Gospodarz Unia Bogaczowice, która po 2 kolejkach zajmowała 2 miejsce i nasi juniorzy Polonii Ząbkowice, którzy chcieli zwycięstwem zapomnieć o ostatnim, niezasłużenie przegranym meczu.Mecz bardzo wyrównany, Nie brakowało serca w grze obu zespołom. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Poloniści, za sprawą Norberta Bilskiego (as.Oskar Kulka) który pokonał lobem spóźnionego bramkarza, wychodzącego do piłki. Po przerwie druga bramkę strzelił kapitan Polonistów Patryk Jaszek (as. Norbert Bilski)który pewnie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Niestety w 68 minucie po drugiej żółtej kartce, boisko opuścił dobrze w tym meczu dysponowany, Patryk Dworakowski. Gospodarze zdołali strzelić gola kontaktowego w 80 minucie. Nie podłamało to jednak naszej drużyny i dobra grą wywieźli trzy punkty, z bardzo ciężkiego terenu!